Vítáme vás na stránce občanského sdružení automodelářů ve FM

Hlavní Stránka

SAM_4861_vysledky.jp

Výsledky ze závodu: ZDE  
Fotografie ze závodu: ZDE
Celkové výsledky po 2.závodě: ZDE

pozvanka (2).jpg

Chtěl bych vás pozvat na druhý letošní závod Racers cup 2012, který se pojede 30.6.2012 od 7:30 hod v areálu restaurace Sokolík ve Frýdku Místku. Pravidla k jednotlivým kategoriím a veškeré organizační pokyny najdete v sekci pravidla. Registrace probíhá elektronicky.

Přihláška Racers cup

Současně s 2.závodem Racers Cupu se pojede i 4.závod PEJ 2012 v kategorii formulí F1. Veškeré informace a pravidla k závodu najdete ZDE

2wd.jpg

Po nevydařeném začátku sezony je za námi první úspěšný závod.
Racers cup 2012 jsme mohli uspořádat za podpory prezidenta RcClubuFM Jiřího Veverky, který je momentálně zaneprázdněn a zapůjčil veškeré zařízení potřebné pro organizaci závodu.
Pro příští závod se prosím včas(nejlépe do čtvrtku) elektronicky registrujte(správné číslo čipu), usnadní to práci časomíře před závodem.
Pro příští závod bych přivítal větší počet spalováků!!! Pokusíme se další závod udělat kvalitněji.        RcClubFM


Výsledky ze závodu: ZDE  
Fotografie ze závodu: ZDE
Celkové výsledky po 1.závodě: ZDE

pozvanka (1).jpg

Chtěl bych vás pozvat na první letošní závod Racers cup 2012-prolog, který se pojede 27.5.2012 od 7:30 hod v areálu restaurace Sokolík ve Frýdku Místku. Tento závod bude prvním s novým vedením, proto doufám, že všichni zúčastnění jezdci budou tolerantnější než se zorientujeme a naučíme se vše potřebné pro hladký průběh závodu.

Pro letošní rok pojedeme kategorie 4WD open, 2WD open a GP open, pravidla k jednotlivým kategoriím a veškeré organizační pokyny najdete  v sekci pravidla. Registrace probíhá elektronicky. O případných změnách bych vás včas informoval.

Přihláška

obr1.jpg

1.5.2012 od 10:00 proběhne brigáda na dráze v Sokolíku. Budeme zametat trať, a možná natírat tribunu(nevím jestli je na to Jirka připraven). Při nepříznivém počasí a nedostatku pracovníků se brigáda přesune na  8.5.2012. Dobrovolníci se přihlašte ať víme kolik by nás bylo. Po dokončení prací si můžeme zajezdit !!

1  
2  
 
Kontakt: RCclubFM, o.s. Wolkerova 1595 Frýdek-Místek 73802 rcclubfm@seznam.cz